artenal-336x280-1-.jpg

Nejlepší dělníci v hlavním městě jsou ti, kteří mají trvalé bydliště mimo Prahu. Je to možná smutné, ale je to tak. Majitelé firem a personální agentury jsou si toho moc dobře vědomi a měli by tedy umět ty přespolní dělníky umět nalákat. Stačí jen trocha psychologie. Když si potenciální zaměstnanec přečte nabídku benefitů ve které uvidí, že bydlení je zajištěno, bude se mnohem snadněji rozhodovat pro změnu zaměstnání.

Kolegové na pokoji je plus

Díky ubytovně v Praze lze zajistit nocleh pro celou řadu řemeslníků. Je určitě přínosem, když ubytování zajišťuje zaměstnavatel, protože tak jsou na pokojích lidé, kteří se znají coby kolegové a nemusí se obávat toho, že by bydleli na pokoji s někým cizím, s kým by si také nemuseli rozumět. Pobyt se pak daleko lépe snáší.

Nejlepší dělníci jsou ti přespolní
Ohodnoťte příspěvek