Cesta kolem světa za osmdesát dní

Chcete si připadat jako hlavní hrdina Willy Fog ze stejnojmenného románu? Přiberte s sebou partu přátel a můžete vyrážet! Dobrodružství vás čeká na každém rohu. Ubytování nemusíte vůbec řešit. Stejně jako želva, tak i vy si s sebou povezete bydlení v podobě mobilního domu. Karavan pouze zaháknete za auto a můžete pádit!

Evropa, Amerika, Asie a Austrálie

Snídejte v Paříži, obědvejte v New Yorku a večeřte v Tokiu. Myslíte si, že se to nedá stihnout? Máte pravdu, za den určitě ne, ovšem během prodloužených letních prázdnin, určitě. Od června do září si můžete prohlédnout krásy skoro celého světa.Vždy si předem naplánujte, co chcete vidět. Zajímá vás, jestli opravdu věž v Pise je tak nahnutá, jak se říká? Pak za ní vyrazte do Itálie. Chcete se podívat do „města filmografie?“ Pak vyrazte do Hollywoodu. V Indii se můžete zklidnit a zameditovat si. Celou cestu můžete ukončit u protinožců v Sydney, kde vás překvapí chladné počasí v letních měsících.

Nabití zážitků a poznání

Dojede-li domů, bude se cítit jako znovuzrození. Odpočatí a plní energie. A zážitky a poznání, které si s sebou přivezete, s vámi budou už napořád.